Göğüs Büyütme

Giydiklerini yakıştırmak, rahatça mayo veya bikini giymek, vücuduyla gurur duymak her insanın hakkıdır. Yeterince gelişmeyen meme yapısı eğer kişinin arzu ettiği beden imgesine ulaşmayı engelliyor ise bu durumun çözümünün olduğunu akılda tutmak gerekir. Göğüs büyütme estetiği operasyonlarında hastanın tercihine ve doktorun önerisine göre farklı tip ve boyutlarda silikon protezler yardımı ile arzu edilen estetik göğüs yapısı yakalanabilir.

Göğüs büyütme operasyonu sonrası memnuniyet cerrahi deneyim ve kullanılacak protezin kalitesine bağlı olduğu kadar, hasta ile kurulacak doğru iletişime ve hasta isteklerinin doğru değerlendirilmesine de bağlıdır. Kişinin yaşı, meme dokusunun özellikleri, sosyal yaşamı ve sportif faaliyetleri göz önüne alınarak yapılacak değerlendirme sonrası uygulanacak protezin hacmi, şekli ve yerleştirileceği bölge planlanır.

Göğüs silikon ameliyatı kaç saat sürer? 

Göğüs büyütme ameliyat işlemi genel anestezi altında yapılır. Göğüs silikon ameliyatı tamamı yaklaşık 1,5- 2 saat sürmektedir.

Göğüs silikon ameliyatı kaç günde iyileşir?

Aynı gün taburculuk yapılabileceği gibi genellikle bir gün yatış önerilir. Hasta yaklaşık 5 gün sona sosyal ve iş yaşamına dönebilmektedir.

Eğer siz de göğüs büyütme estetiği hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak isterseniz bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Meme Büyütme
Meme Büyütme