Meme büyütme

Giydiklerini yakıştırmak, rahatça mayo veya bikini giymek, vücuduyla gurur duymak her insanın hakkıdır. Yeterince gelişmeyen meme yapısı eğer kişinin arzu ettiği beden imgesine ulaşmayı engelliyor ise bu durumun çözümünün olduğunu akılda tutmak gerekir. Meme büyütme operasyonlarında hastanın tercihine ve doktorun önerisine göre farklı tip ve boyutlarda silikon protezler yardımı ile arzu edilen estetik meme yapısı yakalanabilir.

Operasyon sonrası memnuniyet cerrahi deneyim ve kullanılacak protezin kalitesine bağlı olduğu kadar, hasta ile kurulacak doğru iletişime ve hasta isteklerinin doğru değerlendirilmesine de bağlıdır. Kişinin yaşı, meme dokusunun özellikleri, sosyal yaşamı ve sportif faaliyetleri göz önüne alınarak yapılacak değerlendirme sonrası uygulanacak protezin hacmi, şekli ve yerleştirileceği bölge planlanır. operayon genel anestezi altında yapılır. Aynı gün taburculuk yapılabileceği gbi genellikle bir gün yatış önerilir. Operasyonun tamamı yaklaşık 1,5- 2 saat sürmektedir ve hasta yaklaşık 5 gün sona sosyal ve iş yaşamına dönebilmektedir.

Eğer siz de meme büyütme operasyonları hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak isterseniz bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Meme Büyütme
Meme Büyütme